Fixtures

DIV 1:


Match Score
October 1, 2017 4:45 pm Court 1
Dunedin Pumas – EUNC B
-:-
October 1, 2017 6:05 pm Court 1
Dunfermline – ENC Royals
-:-
October 1, 2017 7:25 pm Court 1
ENC Onyx – HNC Thistles
-:-
October 1, 2017 8:45 pm Court 1
Caledonian Hawks – EUNC A
-:-
October 8, 2017 4:45 pm Court 1
ENC Royals – Dunedin Pumas
-:-
October 8, 2017 6:05 pm Court 1
Caledonian Falcons – Xonics
-:-
October 8, 2017 7:25 pm Court 1
EUNC A – Dunfermline
-:-
October 8, 2017 8:45 pm Court 1
Caledonian Hawks – HNC Thistles
-:-
October 22, 2017 4:45 pm Court 1
ENC Onyx – Xonics
-:-
October 22, 2017 6:05 pm Court 1
EUNC A – HNC Thistles
-:-
October 22, 2017 7:25 pm Court 1
EUNC B – Caledonian Falcons
-:-
October 22, 2017 8:45 pm Court 1
Dunfermline – Dunedin Pumas
-:-
October 29, 2017 4:45 pm Court 1
HNC Thistles – Dunfermline
-:-
October 29, 2017 6:05 pm Court 1
EUNC B – ENC Onyx
-:-
October 29, 2017 7:25 pm Court 1
Caledonian Hawks – Xonics
-:-
October 29, 2017 8:45 pm Court 1
ENC Royals – Caledonian Falcons
-:-
November 5, 2017 4:45 pm Court 1
Caledonian Hawks – EUNC B
-:-
November 5, 2017 6:05 pm Court 1
EUNC A – Xonics
-:-
November 5, 2017 7:25 pm Court 1
ENC Royals – ENC Onyx
-:-
November 5, 2017 8:45 pm Court 1
Dunedin Pumas – Caledonian Falcons
-:-
November 19, 2017 4:45 pm Court 1
EUNC A – EUNC B
-:-
November 19, 2017 6:05 pm Court 1
Xonics – HNC Thistles
-:-
November 19, 2017 7:25 pm Court 1
Dunfermline – Caledonian Falcons
-:-
November 19, 2017 8:45 pm Court 1
Dunedin Pumas – ENC Onyx
-:-
November 26, 2017 4:45 pm Court 1
Xonics – Dunfermline
-:-
November 26, 2017 6:05 pm Court 1
HNC Thistles – EUNC B
-:-
November 26, 2017 7:25 pm Court 1
ENC Royals – Caledonian Hawks
-:-
November 26, 2017 8:45 pm Court 1
Caledonian Falcons – ENC Onyx
-:-
January 7, 2018 4:45 pm Court 1
EUNC A – ENC Royals
-:-
January 7, 2018 6:05 pm Court 1
Dunfermline – ENC Onyx
-:-
January 7, 2018 7:25 pm Court 1
Dunedin Pumas – Caledonian Hawks
-:-
January 7, 2018 8:45 pm Court 1
Xonics – EUNC B
-:-
January 14, 2018 4:45 pm Court 1
Caledonian Falcons – Caledonian Hawks
-:-
January 14, 2018 6:05 pm Court 1
HNC Thistles – ENC Royals
-:-
January 14, 2018 7:25 pm Court 1
Dunedin Pumas – EUNC A
-:-
January 14, 2018 8:45 pm Court 1
EUNC B – Dunfermline
-:-
January 21, 2018 4:45 pm Court 1
ENC Onyx – Caledonian Hawks
-:-
January 21, 2018 6:05 pm Court 1
HNC Thistles – Dunedin Pumas
-:-
January 21, 2018 7:25 pm Court 1
Caledonian Falcons – EUNC A
-:-
January 21, 2018 8:45 pm Court 1
ENC Royals – Xonics
-:-
January 28, 2018 7:10 pm Court 1
Xonics – Dunedin Pumas
-:-
January 28, 2018 8:30 pm Court 1
ENC Onyx – EUNC A
-:-
February 4, 2018 7:10 pm Court 1
ENC Royals – EUNC B
-:-
February 4, 2018 8:30 pm Court 1
HNC Thistles – Caledonian Falcons
-:-
February 18, 2018 4:45 pm Court 1
ENC Royals – Caledonian Hawks
-:-
February 18, 2018 6:05 pm Court 1
EUNC B – ENC Onyx
-:-
February 18, 2018 7:25 pm Court 1
EUNC A – HNC Thistles
-:-
February 18, 2018 8:45 pm Court 1
Xonics – Dunedin Pumas
-:-
February 25, 2018 4:45 pm Court 1
Dunedin Pumas – Caledonian Falcons
-:-
February 25, 2018 6:05 pm Court 1
Dunfermline – Caledonian Hawks
-:-
February 25, 2018 7:25 pm Court 1
EUNC A – ENC Royals
-:-
February 25, 2018 8:45 pm Court 1
HNC Thistles – EUNC B
-:-
March 4, 2018 4:45 pm Court 1
ENC Onyx – Caledonian Falcons
-:-
March 4, 2018 6:05 pm Court 1
Dunfermline – ENC Royals
-:-
March 4, 2018 7:25 pm Court 1
Caledonian Hawks – HNC Thistles
-:-
March 4, 2018 8:45 pm Court 1
EUNC A – Xonics
-:-
March 11, 2018 4:45 pm Court 1
Dunedin Pumas – HNC Thistles
-:-
March 11, 2018 6:05 pm Court 1
EUNC B – EUNC A
-:-
March 11, 2018 7:25 pm Court 1
Caledonian Hawks – Xonics
-:-
March 11, 2018 8:45 pm Court 1
Caledonian Falcons – ENC Royals
-:-
March 18, 2018 4:45 pm Court 1
Caledonian Hawks – EUNC B
-:-
March 18, 2018 6:05 pm Court 1
HNC Thistles – ENC Onyx
-:-
March 18, 2018 7:25 pm Court 1
ENC Royals – Dunedin Pumas
-:-
March 18, 2018 8:45 pm Court 1
Dunfermline – Caledonian Falcons
-:-
March 25, 2018 6:40 pm Court 1
Dunfermline – ENC Onyx
-:-
March 25, 2018 8:00 pm Court 1
Xonics – EUNC B
-:-
April 8, 2018 4:45 pm Court 1
Dunfermline – EUNC A
-:-
April 8, 2018 6:05 pm Court 1
Caledonian Falcons – Xonics
-:-
April 8, 2018 7:25 pm Court 1
Caledonian Hawks – Dunedin Pumas
-:-
April 8, 2018 8:45 pm Court 1
ENC Onyx – ENC Royals
-:-
April 15, 2018 4:45 pm Court 1
Xonics – Dunfermline
-:-
April 15, 2018 6:05 pm Court 1
HNC Thistles – ENC Royals
-:-
April 15, 2018 7:25 pm Court 1
Caledonian Falcons – EUNC A
-:-
April 15, 2018 8:45 pm Court 1
ENC Onyx – Caledonian Hawks
-:-
April 22, 2018 4:45 pm Court 1
ENC Onyx – EUNC A
-:-
April 22, 2018 6:05 pm Court 1
ENC Royals – Xonics
-:-
April 22, 2018 7:25 pm Court 1
EUNC B – Caledonian Falcons
-:-
April 22, 2018 8:45 pm Court 1
Dunedin Pumas – Dunfermline
-:-
April 29, 2018 4:45 pm Court 1
Dunfermline – HNC Thistles
-:-
April 29, 2018 6:05 pm Court 1
Dunedin Pumas – ENC Onyx
-:-
April 29, 2018 7:25 pm Court 1
ENC Royals – EUNC B
-:-
April 29, 2018 8:45 pm Court 1
EUNC A – Caledonian Hawks
-:-
May 6, 2018 4:45 pm Court 1
HNC Thistles – Xonics
-:-
May 6, 2018 6:05 pm Court 1
Dunedin Pumas – EUNC A
-:-
May 6, 2018 7:25 pm Court 1
Caledonian Falcons – Caledonian Hawks
-:-
May 6, 2018 8:45 pm Court 1
EUNC B – Dunfermline
-:-
May 13, 2018 4:45 pm Court 1
Xonics – ENC Onyx
-:-
May 13, 2018 6:05 pm Court 1
Caledonian Hawks – Dunfermline
-:-
May 13, 2018 7:25 pm Court 1
HNC Thistles – Caledonian Falcons
-:-
May 13, 2018 8:45 pm Court 1
EUNC B – Dunedin Pumas
-:-

DIV 2:


Match Score
October 1, 2017 4:45 pm Court 2
EUNC C – ENC Oceans
-:-
October 1, 2017 6:05 pm Court 2
HNC Heathers – Phoenix
-:-
October 1, 2017 7:25 pm Court 2
HNC Celts – ENC Sapphires
-:-
October 1, 2017 8:45 pm Court 2
EUNC D – ENC Scarlets
-:-
October 8, 2017 4:45 pm Court 2
Phoenix – EUNC C
-:-
October 8, 2017 6:05 pm Court 2
EUNC E – HNC Tartans
-:-
October 8, 2017 7:25 pm Court 2
ENC Scarlets – HNC Heathers
-:-
October 8, 2017 8:45 pm Court 2
EUNC D – ENC Sapphires
-:-
October 22, 2017 4:45 pm Court 2
HNC Celts – HNC Tartans
-:-
October 22, 2017 6:05 pm Court 2
ENC Oceans – EUNC E
-:-
October 22, 2017 7:25 pm Court 2
HNC Heathers – EUNC C
-:-
October 22, 2017 8:45 pm Court 2
ENC Scarlets – ENC Sapphires
-:-
October 29, 2017 4:45 pm Court 2
ENC Sapphires – HNC Heathers
-:-
October 29, 2017 6:05 pm Court 2
ENC Oceans – HNC Celts
-:-
October 29, 2017 7:25 pm Court 2
EUNC D – HNC Tartans
-:-
October 29, 2017 8:45 pm Court 2
Phoenix – EUNC E
-:-
November 5, 2017 4:45 pm Court 2
EUNC D – ENC Oceans
-:-
November 5, 2017 6:05 pm Court 2
ENC Scarlets – HNC Tartans
-:-
November 5, 2017 7:25 pm Court 2
Phoenix – HNC Celts
-:-
November 5, 2017 8:45 pm Court 2
EUNC C – EUNC E
-:-
November 19, 2017 4:45 pm Court 2
ENC Scarlets – ENC Oceans
-:-
November 19, 2017 6:05 pm Court 2
HNC Tartans – ENC Sapphires
-:-
November 19, 2017 7:25 pm Court 2
HNC Heathers – EUNC E
-:-
November 19, 2017 8:45 pm Court 2
EUNC C – HNC Celts
-:-
November 26, 2017 4:45 pm Court 2
HNC Tartans – HNC Heathers
-:-
November 26, 2017 6:05 pm Court 2
Phoenix – EUNC D
-:-
November 26, 2017 7:25 pm Court 2
ENC Sapphires – ENC Oceans
-:-
November 26, 2017 8:45 pm Court 2
EUNC E – HNC Celts
-:-
January 7, 2018 4:45 pm Court 2
ENC Scarlets – Phoenix
-:-
January 7, 2018 6:05 pm Court 2
HNC Heathers – HNC Celts
-:-
January 7, 2018 7:25 pm Court 2
EUNC C – EUNC D
-:-
January 7, 2018 8:45 pm Court 2
HNC Tartans – ENC Oceans
-:-
January 14, 2018 4:45 pm Court 2
EUNC E – EUNC D
-:-
January 14, 2018 6:05 pm Court 2
ENC Sapphires – Phoenix
-:-
January 14, 2018 7:25 pm Court 2
EUNC C – ENC Scarlets
-:-
January 14, 2018 8:45 pm Court 2
ENC Oceans – HNC Heathers
-:-
January 21, 2018 4:45 pm Court 2
HNC Celts – EUNC D
-:-
January 21, 2018 6:05 pm Court 2
ENC Sapphires – EUNC C
-:-
January 21, 2018 7:25 pm Court 2
EUNC E – ENC Scarlets
-:-
January 21, 2018 8:45 pm Court 2
Phoenix – HNC Tartans
-:-
January 28, 2018 7:10 pm Court 2
HNC Tartans – EUNC C
-:-
January 28, 2018 8:30 pm Court 2
HNC Celts – ENC Scarlets
-:-
February 4, 2018 7:10 pm Court 2
Phoenix – ENC Oceans
-:-
February 4, 2018 8:30 pm Court 2
ENC Sapphires – EUNC E
-:-
February 18, 2018 4:45 pm Court 2
Phoenix – EUNC D
-:-
February 18, 2018 6:05 pm Court 2
ENC Oceans – HNC Celts
-:-
February 18, 2018 7:25 pm Court 2
ENC Scarlets – ENC Sapphires
-:-
February 18, 2018 8:45 pm Court 2
HNC Tartans – EUNC C
-:-
February 25, 2018 4:45 pm Court 2
EUNC C – EUNC E
-:-
February 25, 2018 6:05 pm Court 2
HNC Heathers – EUNC D
-:-
February 25, 2018 7:25 pm Court 2
ENC Scarlets – Phoenix
-:-
February 25, 2018 8:45 pm Court 2
ENC Sapphires – ENC Oceans
-:-
March 4, 2018 4:45 pm Court 2
HNC Celts – EUNC E
-:-
March 4, 2018 6:05 pm Court 2
HNC Heathers – Phoenix
-:-
March 4, 2018 7:25 pm Court 2
EUNC D – ENC Sapphires
-:-
March 4, 2018 8:45 pm Court 2
ENC Scarlets – HNC Tartans
-:-
March 11, 2018 4:45 pm Court 2
EUNC C – ENC Sapphires
-:-
March 11, 2018 6:05 pm Court 2
ENC Oceans – ENC Scarlets
-:-
March 11, 2018 7:25 pm Court 2
EUNC D – HNC Tartans
-:-
March 11, 2018 8:45 pm Court 2
EUNC E – Phoenix
-:-
March 18, 2018 4:45 pm Court 2
EUNC D – ENC Oceans
-:-
March 18, 2018 6:05 pm Court 2
ENC Sapphires – HNC Celts
-:-
March 18, 2018 7:25 pm Court 2
Phoenix – EUNC C
-:-
March 18, 2018 8:45 pm Court 2
HNC Heathers – EUNC E
-:-
March 25, 2018 6:40 pm Court 2
HNC Heathers – HNC Celts
-:-
March 25, 2018 8:00 pm Court 2
HNC Tartans – ENC Oceans
-:-
April 8, 2018 4:45 pm Court 2
HNC Heathers – ENC Scarlets
-:-
April 8, 2018 6:05 pm Court 2
EUNC E – HNC Tartans
-:-
April 8, 2018 7:25 pm Court 2
EUNC D – EUNC C
-:-
April 8, 2018 8:45 pm Court 2
HNC Celts – Phoenix
-:-
April 15, 2018 4:45 pm Court 2
HNC Tartans – HNC Heathers
-:-
April 15, 2018 6:05 pm Court 2
ENC Sapphires – Phoenix
-:-
April 15, 2018 7:25 pm Court 2
EUNC E – ENC Scarlets
-:-
April 15, 2018 8:45 pm Court 2
HNC Celts – EUNC D
-:-
April 22, 2018 4:45 pm Court 2
HNC Celts – ENC Scarlets
-:-
April 22, 2018 6:05 pm Court 2
Phoenix – HNC Tartans
-:-
April 22, 2018 7:25 pm Court 2
ENC Oceans – EUNC E
-:-
April 22, 2018 8:45 pm Court 2
EUNC C – HNC Heathers
-:-
April 29, 2018 4:45 pm Court 2
EUNC C – HNC Celts
-:-
April 29, 2018 6:05 pm Court 2
HNC Heathers – ENC Sapphires
-:-
April 29, 2018 7:25 pm Court 2
Phoenix – ENC Oceans
-:-
April 29, 2018 8:45 pm Court 2
ENC Scarlets – EUNC D
-:-
May 6, 2018 4:45 pm Court 2
ENC Sapphires – HNC Tartans
-:-
May 6, 2018 6:05 pm Court 2
EUNC C – ENC Scarlets
-:-
May 6, 2018 7:25 pm Court 2
EUNC E – EUNC D
-:-
May 6, 2018 8:45 pm Court 2
ENC Oceans – HNC Heathers
-:-
May 13, 2018 4:45 pm Court 2
HNC Tartans – HNC Celts
-:-
May 13, 2018 6:05 pm Court 2
EUNC D – HNC Heathers
-:-
May 13, 2018 7:25 pm Court 2
ENC Oceans – EUNC C
-:-
May 13, 2018 8:45 pm Court 2
ENC Sapphires – EUNC E
-:-

DIV 3:


Match Score
October 1, 2017 4:45 pm Court 3
Heriot Watt – HNC Saltires
-:-
October 1, 2017 6:05 pm Court 3
Dunedin Panthers – Caledonian Kestrels
-:-
October 1, 2017 7:25 pm Court 3
Bass Rocketeers – Caledonian Eagles
-:-
October 1, 2017 8:45 pm Court 3
RDVNC – Barnton Tornadoes
-:-
October 8, 2017 4:45 pm Court 3
Caledonian Kestrels – Heriot Watt
-:-
October 8, 2017 6:05 pm Court 3
Kirkcaldy – Dunedin Leopards
-:-
October 8, 2017 7:25 pm Court 3
Barnton Tornadoes – Dunedin Panthers
-:-
October 8, 2017 8:45 pm Court 3
RDVNC – Caledonian Eagles
-:-
October 22, 2017 4:45 pm Court 3
Bass Rocketeers – Dunedin Leopards
-:-
October 22, 2017 6:05 pm Court 3
HNC Saltires – Kirkcaldy
-:-
October 22, 2017 7:25 pm Court 3
Dunedin Panthers – Heriot Watt
-:-
October 22, 2017 8:45 pm Court 3
Barnton Tornadoes – Caledonian Eagles
-:-
October 29, 2017 4:45 pm Court 3
Caledonian Eagles – Dunedin Panthers
-:-
October 29, 2017 6:05 pm Court 3
HNC Saltires – Bass Rocketeers
-:-
October 29, 2017 7:25 pm Court 3
RDVNC – Dunedin Leopards
-:-
October 29, 2017 8:45 pm Court 3
Caledonian Kestrels – Kirkcaldy
-:-
November 5, 2017 4:45 pm Court 3
RDVNC – HNC Saltires
-:-
November 5, 2017 6:05 pm Court 3
Barnton Tornadoes – Dunedin Leopards
-:-
November 5, 2017 7:25 pm Court 3
Caledonian Kestrels – Bass Rocketeers
-:-
November 5, 2017 8:45 pm Court 3
Heriot Watt – Kirkcaldy
-:-
November 19, 2017 4:45 pm Court 3
Barnton Tornadoes – HNC Saltires
-:-
November 19, 2017 6:05 pm Court 3
Dunedin Panthers – Kirkcaldy
-:-
November 19, 2017 7:25 pm Court 3
Dunedin Leopards – Caledonian Eagles
-:-
November 19, 2017 8:45 pm Court 3
Heriot Watt – Bass Rocketeers
-:-
November 26, 2017 4:45 pm Court 3
Dunedin Leopards – Dunedin Panthers
-:-
November 26, 2017 6:05 pm Court 3
Caledonian Eagles – HNC Saltires
-:-
November 26, 2017 7:25 pm Court 3
Caledonian Kestrels – RDVNC
-:-
November 26, 2017 8:45 pm Court 3
Kirkcaldy – Bass Rocketeers
-:-
January 7, 2018 4:45 pm Court 3
Barnton Tornadoes – Caledonian Kestrels
-:-
January 7, 2018 6:05 pm Court 3
Dunedin Panthers – Bass Rocketeers
-:-
January 7, 2018 7:25 pm Court 3
Heriot Watt – RDVNC
-:-
January 7, 2018 8:45 pm Court 3
Dunedin Leopards – HNC Saltires
-:-
January 14, 2018 4:45 pm Court 3
Kirkcaldy – RDVNC
-:-
January 14, 2018 6:05 pm Court 3
Caledonian Eagles – Caledonian Kestrels
-:-
January 14, 2018 7:25 pm Court 3
Heriot Watt – Barnton Tornadoes
-:-
January 14, 2018 8:45 pm Court 3
HNC Saltires – Dunedin Panthers
-:-
January 21, 2018 4:45 pm Court 3
Bass Rocketeers – RDVNC
-:-
January 21, 2018 6:05 pm Court 3
Caledonian Eagles – Heriot Watt
-:-
January 21, 2018 7:25 pm Court 3
Kirkcaldy – Barnton Tornadoes
-:-
January 21, 2018 8:45 pm Court 3
Caledonian Kestrels – Dunedin Leopards
-:-
January 28, 2018 7:10 pm Court 3
Dunedin Leopards – Heriot Watt
-:-
January 28, 2018 8:30 pm Court 3
Bass Rocketeers – Barnton Tornadoes
-:-
February 4, 2018 7:10 pm Court 3
Caledonian Kestrels – HNC Saltires
-:-
February 4, 2018 8:30 pm Court 3
Caledonian Eagles – Kirkcaldy
-:-
February 18, 2018 4:45 pm Court 3
Caledonian Kestrels – RDVNC
-:-
February 18, 2018 6:05 pm Court 3
HNC Saltires – Bass Rocketeers
-:-
February 18, 2018 7:25 pm Court 3
Barnton Tornadoes – Caledonian Eagles
-:-
February 18, 2018 8:45 pm Court 3
Dunedin Leopards – Heriot Watt
-:-
February 25, 2018 4:45 pm Court 3
Heriot Watt – Kirkcaldy
-:-
February 25, 2018 6:05 pm Court 3
Dunedin Panthers – RDVNC
-:-
February 25, 2018 7:25 pm Court 3
Barnton Tornadoes – Caledonian Kestrels
-:-
February 25, 2018 8:45 pm Court 3
Caledonian Eagles – HNC Saltires
-:-
March 4, 2018 4:45 pm Court 3
Bass Rocketeers – Kirkcaldy
-:-
March 4, 2018 6:05 pm Court 3
Dunedin Panthers – Caledonian Kestrels
-:-
March 4, 2018 7:25 pm Court 3
RDVNC – Caledonian Eagles
-:-
March 4, 2018 8:45 pm Court 3
Barnton Tornadoes – Dunedin Leopards
-:-
March 11, 2018 4:45 pm Court 3
Heriot Watt – Caledonian Eagles
-:-
March 11, 2018 6:05 pm Court 3
HNC Saltires – Barnton Tornadoes
-:-
March 11, 2018 7:25 pm Court 3
RDVNC – Dunedin Leopards
-:-
March 11, 2018 8:45 pm Court 3
Kirkcaldy – Caledonian Kestrels
-:-
March 18, 2018 4:45 pm Court 3
RDVNC – HNC Saltires
-:-
March 18, 2018 6:05 pm Court 3
Caledonian Eagles – Bass Rocketeers
-:-
March 18, 2018 7:25 pm Court 3
Caledonian Kestrels – Heriot Watt
-:-
March 18, 2018 8:45 pm Court 3
Dunedin Panthers – Kirkcaldy
-:-
March 25, 2018 6:40 pm Court 3
Dunedin Panthers – Bass Rocketeers
-:-
March 25, 2018 8:00 pm Court 3
Dunedin Leopards – HNC Saltires
-:-
April 8, 2018 4:45 pm Court 3
Dunedin Panthers – Barnton Tornadoes
-:-
April 8, 2018 6:05 pm Court 3
Kirkcaldy – Dunedin Leopards
-:-
April 8, 2018 7:25 pm Court 3
RDVNC – Heriot Watt
-:-
April 8, 2018 8:45 pm Court 3
Bass Rocketeers – Caledonian Kestrels
-:-
April 15, 2018 4:45 pm Court 3
Dunedin Leopards – Dunedin Panthers
-:-
April 15, 2018 6:05 pm Court 3
Caledonian Eagles – Caledonian Kestrels
-:-
April 15, 2018 7:25 pm Court 3
Kirkcaldy – Barnton Tornadoes
-:-
April 15, 2018 8:45 pm Court 3
Bass Rocketeers – RDVNC
-:-
April 22, 2018 4:45 pm Court 3
Caledonian Kestrels – Dunedin Leopards
-:-
April 22, 2018 6:05 pm Court 3
Bass Rocketeers – Barnton Tornadoes
-:-
April 22, 2018 7:25 pm Court 3
HNC Saltires – Kirkcaldy
-:-
April 22, 2018 8:45 pm Court 3
Heriot Watt – Dunedin Panthers
-:-
April 29, 2018 4:45 pm Court 3
Dunedin Panthers – Caledonian Eagles
-:-
April 29, 2018 6:05 pm Court 3
Heriot Watt – Bass Rocketeers
-:-
April 29, 2018 7:25 pm Court 3
Caledonian Kestrels – HNC Saltires
-:-
April 29, 2018 8:45 pm Court 3
Barnton Tornadoes – RDVNC
-:-
May 6, 2018 4:45 pm Court 3
Caledonian Eagles – Dunedin Leopards
-:-
May 6, 2018 6:05 pm Court 3
Heriot Watt – Barnton Tornadoes
-:-
May 6, 2018 7:25 pm Court 3
Kirkcaldy – RDVNC
-:-
May 6, 2018 8:45 pm Court 3
HNC Saltires – Dunedin Panthers
-:-
May 13, 2018 4:45 pm Court 3
Dunedin Leopards – Bass Rocketeers
-:-
May 13, 2018 6:05 pm Court 3
HNC Saltires – Heriot Watt
-:-
May 13, 2018 7:25 pm Court 3
RDVNC – Dunedin Panthers
-:-
May 13, 2018 8:45 pm Court 3
Caledonian Eagles – Kirkcaldy
-:-

DIV 4:


Match Score
October 1, 2017 4:45 pm Court 4
HNC Highlanders – W.E Falcons
-:-
October 1, 2017 6:05 pm Court 4
Napier Uni – Dunedin Lions
-:-
October 1, 2017 7:25 pm Court 4
Barnton Tsunamis – Dunedin Lynx
-:-
October 1, 2017 8:45 pm Court 4
Dunedin Tigers – Caledonian Ospreys
-:-
October 8, 2017 4:45 pm Court 4
Dunedin Lions – HNC Highlanders
-:-
October 8, 2017 6:05 pm Court 4
ENC Rubies – W.E Eagles
-:-
October 8, 2017 7:25 pm Court 4
Caledonian Ospreys – Napier Uni
-:-
October 8, 2017 8:45 pm Court 4
Dunedin Tigers – Dunedin Lynx
-:-
October 22, 2017 4:45 pm Court 4
Barnton Tsunamis – W.E Eagles
-:-
October 22, 2017 6:05 pm Court 4
Napier Uni – HNC Highlanders
-:-
October 22, 2017 7:25 pm Court 4
W.E Falcons – ENC Rubies
-:-
October 22, 2017 8:45 pm Court 4
Caledonian Ospreys – Dunedin Lynx
-:-
October 29, 2017 4:45 pm Court 4
Dunedin Lynx – Napier Uni
-:-
October 29, 2017 6:05 pm Court 4
W.E Falcons – Barnton Tsunamis
-:-
October 29, 2017 7:25 pm Court 4
Dunedin Tigers – W.E Eagles
-:-
October 29, 2017 8:45 pm Court 4
Dunedin Lions – ENC Rubies
-:-
November 5, 2017 4:45 pm Court 4
Dunedin Tigers – W.E Falcons
-:-
November 5, 2017 6:05 pm Court 4
Caledonian Ospreys – W.E Eagles
-:-
November 5, 2017 7:25 pm Court 4
Dunedin Lions – Barnton Tsunamis
-:-
November 5, 2017 8:45 pm Court 4
HNC Highlanders – ENC Rubies
-:-
November 19, 2017 4:45 pm Court 4
Caledonian Ospreys – W.E Falcons
-:-
November 19, 2017 6:05 pm Court 4
Napier Uni – ENC Rubies
-:-
November 19, 2017 7:25 pm Court 4
W.E Eagles – Dunedin Lynx
-:-
November 19, 2017 8:45 pm Court 4
HNC Highlanders – Barnton Tsunamis
-:-
November 26, 2017 4:45 pm Court 4
W.E Eagles – Napier Uni
-:-
November 26, 2017 6:05 pm Court 4
Dunedin Lions – Dunedin Tigers
-:-
November 26, 2017 7:25 pm Court 4
Dunedin Lynx – W.E Falcons
-:-
November 26, 2017 8:45 pm Court 4
ENC Rubies – Barnton Tsunamis
-:-
January 7, 2018 4:45 pm Court 4
Caledonian Ospreys – Dunedin Lions
-:-
January 7, 2018 6:05 pm Court 4
Napier Uni – Barnton Tsunamis
-:-
January 7, 2018 7:25 pm Court 4
HNC Highlanders – Dunedin Tigers
-:-
January 7, 2018 8:45 pm Court 4
W.E Eagles – W.E Falcons
-:-
January 14, 2018 4:45 pm Court 4
ENC Rubies – Dunedin Tigers
-:-
January 14, 2018 6:05 pm Court 4
Dunedin Lynx – Dunedin Lions
-:-
January 14, 2018 7:25 pm Court 4
HNC Highlanders – Caledonian Ospreys
-:-
January 14, 2018 8:45 pm Court 4
W.E Falcons – Napier Uni
-:-
January 21, 2018 4:45 pm Court 4
Barnton Tsunamis – Dunedin Tigers
-:-
January 21, 2018 6:05 pm Court 4
Dunedin Lynx – HNC Highlanders
-:-
January 21, 2018 7:25 pm Court 4
ENC Rubies – Caledonian Ospreys
-:-
January 21, 2018 8:45 pm Court 4
Dunedin Lions – W.E Falcons
-:-
January 28, 2018 7:10 pm Court 4
W.E Eagles – HNC Highlanders
-:-
January 28, 2018 8:30 pm Court 4
Barnton Tsunamis – Caledonian Ospreys
-:-
February 4, 2018 7:10 pm Court 4
Dunedin Lions – W.E Eagles
-:-
February 4, 2018 8:30 pm Court 4
Dunedin Lynx – ENC Rubies
-:-
February 18, 2018 4:45 pm Court 4
Dunedin Lions – Dunedin Tigers
-:-
February 18, 2018 6:05 pm Court 4
W.E Falcons – Barnton Tsunamis
-:-
February 18, 2018 7:25 pm Court 4
Caledonian Ospreys – Dunedin Lynx
-:-
February 18, 2018 8:45 pm Court 4
W.E Eagles – HNC Highlanders
-:-
February 25, 2018 4:45 pm Court 4
HNC Highlanders – ENC Rubies
-:-
February 25, 2018 6:05 pm Court 4
Napier Uni – Dunedin Tigers
-:-
February 25, 2018 7:25 pm Court 4
Caledonian Ospreys – Dunedin Lions
-:-
February 25, 2018 8:45 pm Court 4
Dunedin Lynx – W.E Falcons
-:-
March 4, 2018 4:45 pm Court 4
Barnton Tsunamis – ENC Rubies
-:-
March 4, 2018 6:05 pm Court 4
Napier Uni – Dunedin Lions
-:-
March 4, 2018 7:25 pm Court 4
Dunedin Tigers – Dunedin Lynx
-:-
March 4, 2018 8:45 pm Court 4
Caledonian Ospreys – W.E Eagles
-:-
March 11, 2018 4:45 pm Court 4
HNC Highlanders – Dunedin Lynx
-:-
March 11, 2018 6:05 pm Court 4
W.E Falcons – Caledonian Ospreys
-:-
March 11, 2018 7:25 pm Court 4
Dunedin Tigers – W.E Eagles
-:-
March 11, 2018 8:45 pm Court 4
ENC Rubies – Dunedin Lions
-:-
March 18, 2018 4:45 pm Court 4
Dunedin Tigers – W.E Falcons
-:-
March 18, 2018 6:05 pm Court 4
Dunedin Lynx – Barnton Tsunamis
-:-
March 18, 2018 7:25 pm Court 4
Dunedin Lions – HNC Highlanders
-:-
March 18, 2018 8:45 pm Court 4
Napier Uni – ENC Rubies
-:-
March 25, 2018 6:40 pm Court 4
Napier Uni – Barnton Tsunamis
-:-
March 25, 2018 8:00 pm Court 4
W.E Eagles – W.E Falcons
-:-
April 8, 2018 4:45 pm Court 4
Napier Uni – Caledonian Ospreys
-:-
April 8, 2018 6:05 pm Court 4
ENC Rubies – W.E Eagles
-:-
April 8, 2018 7:25 pm Court 4
Dunedin Tigers – HNC Highlanders
-:-
April 8, 2018 8:45 pm Court 4
Barnton Tsunamis – Dunedin Lions
-:-
April 15, 2018 4:45 pm Court 4
W.E Eagles – Napier Uni
-:-
April 15, 2018 6:05 pm Court 4
Dunedin Lynx – Dunedin Lions
-:-
April 15, 2018 7:25 pm Court 4
ENC Rubies – Caledonian Ospreys
-:-
April 15, 2018 8:45 pm Court 4
Barnton Tsunamis – Dunedin Tigers
-:-
April 22, 2018 4:45 pm Court 4
Barnton Tsunamis – Caledonian Ospreys
-:-
April 22, 2018 6:05 pm Court 4
Dunedin Lions – W.E Eagles
-:-
April 22, 2018 7:25 pm Court 4
W.E Falcons – ENC Rubies
-:-
April 22, 2018 8:45 pm Court 4
HNC Highlanders – Napier Uni
-:-
April 29, 2018 4:45 pm Court 4
Napier Uni – Dunedin Lynx
-:-
April 29, 2018 6:05 pm Court 4
HNC Highlanders – Barnton Tsunamis
-:-
April 29, 2018 7:25 pm Court 4
Dunedin Lions – W.E Falcons
-:-
April 29, 2018 8:45 pm Court 4
Caledonian Ospreys – Dunedin Tigers
-:-
May 6, 2018 4:45 pm Court 4
Dunedin Lynx – W.E Eagles
-:-
May 6, 2018 6:05 pm Court 4
HNC Highlanders – Caledonian Ospreys
-:-
May 6, 2018 7:25 pm Court 4
ENC Rubies – Dunedin Tigers
-:-
May 6, 2018 8:45 pm Court 4
W.E Falcons – Napier Uni
-:-
May 13, 2018 4:45 pm Court 4
W.E Eagles – Barnton Tsunamis
-:-
May 13, 2018 6:05 pm Court 4
Dunedin Tigers – Napier Uni
-:-
May 13, 2018 7:25 pm Court 4
W.E Falcons – HNC Highlanders
-:-
May 13, 2018 8:45 pm Court 4
Dunedin Lynx – ENC Rubies
-:-